Roční předplatné (tj. 4 čísla) činí 580,- Kč (28,- EUR pro odběratele ze Slovenska) včetně DPH. Objednat lze i jednotlivá čísla.

Fakturu na předplatné obdržíte po objednání časopisu e-mailem (pokud je uveden v objednávce) nebo poštou. Při platbě uvádějte vždy variabilní symbol = číslo faktury. Pokud nebude uveden variabilní symbol, neidentifikujeme platbu a fakturu budeme brát jako neuhrazenou.

Pokud neobdržíme písemnou žádost o zrušení předplatného (stačí e-mail), zašleme automaticky s č.4 fakturu na předplatné na další rok. Fakturu uhraďte, prosím, do termínu splatnosti, jinak bude stornována a časopis Vám nebudeme nadále zasílat. V případě změny fakturačních / doručovacích údajů či nemožnosti uhradit fakturu do termínu splatnosti nás prosím kontaktujte. Pokud faktura bude stornována z důvodu nedodržení termínu platby a vy opětovně objednáte časopis, budeme Vám účtovat administrační poplatek ve výši 30,- Kč.

Časopis je zasílán poštou. Veškeré změny hlaste prosím co nejdříve.

Pouze pro slovenské odběratele: pokud požadujete účtování časopisu bez DPH, zašlete osvědčení o registraci pro daň z přidané hodnoty. Fakturu zasíláme v eurech, v případě zájmu platby v Kč nás kontaktujte. Od roku 2012 přijímáme platby na účet u slovenské banky.

Časopis vychází 4x ročně:

1.číslo – květen/červen
2.číslo – srpen/září,
3.číslo – listopad/prosinec,
4.číslo – únor/březen (následující rok)
(Termíny jsou orientační, v sekci aktuálně jsou informace o vyšlých číslech.)


Objednání časopisu

Časopis můžete objednat e-mailem, faxem či korespondenčně (viz kontakt) nebo vyplněním následujícího formuláře:

  Jméno a příjmení (vyžadováno)

  E-mail (vyžadováno)

  Ulice (vyžadováno)

  Město (vyžadováno)

  PSČ (vyžadováno)

  Stát

  Společnost

  IČO

  DIČ

  Telefon

  Poznámka (jiná fakturační adresa, vyšší počet kusů apod.)

  Chci odebírat časopis

  Od následujícího číslaVčetně posledního vyšlého číslaVčetně všech dostupných čísel tohoto ročníkuOd následujícího roku (ročníku)

  Souhlasím s obchodními podmínkami

  Opište ověřovací kód:

  captcha